Pobyty zdrowotne
Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Turniej Piłkarski Mineralni CUP 2017 w Krynicy-Zdrój

W sobotę 25 lutego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju zostanie rozegrany Turniej Piłkarski Mineralni CUP 2017 o Puchar Burmistrza Krynicy-Zdroju dr Dariusza Reśko.

Walentynki w Kołobrzegu

Dzień Świętego Walentego można spędzić na sportowo! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu przypomina o ofercie Lodowiska oraz Aquaparku. Warto wyjątkowo spędzić ten dzień odwiedzając te miejsca.

Walentynkowy koncert w Iwoniczu-Zdroju

Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju zaprasza na Walentykowy Koncert Trzech Tenorów "La donna è mobile". Występ odbędzie się w sobotę 11 lutego o godzinie 19.00.

Mini Rewia na lodzie w Inowrocławiu

W niedzielę 5 lutego na lodowisku "Lodolandia" w Inowrocławiu odbędzie się rewia na lodzie - bajkowa opowieść "Piraci w karnawale". Z programem wystąpi profesjonalna grupa łyżwiarska Walley Ice Story.

Otwarte Mistrzostwa Europy w Biathlonie w Dusznikach-Zdroju

W dniach 23-29 stycznia na Dusznickiej Arenie Biathlonowej zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Europy w Biathlonie. Ceremonia oficjalnego otwarcia odbędzie się we wtorek 24 stycznia na Rynku w Dusznikach-Zdroju.

Koncert pod tytułem "Komu Piosenkę" w Ciechocinku

Miejskie Centrum Kultury w Ciechocienku zaprasza na koncert pt. "Komu Piosenkę". Występ odbędzie się w środę 18 stycznia o godzinie 19.00 w sali widowiskowo-kinowej MCK. Wstęp bezpłatny.

Salonowa Orkiestra Zdrojowa w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na styczniowe koncerty Salonowej Orkiestry Zdrojowej. Występy odbywają się w Sali Koncertowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury lub w Sanatorium Marconi.

Zbójnicka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Ustroniu

W niedzielę 15 stycznia odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Ustroniu impreza już po raz piąty odbędzie się w Karczmie Góralskiej. Tego roku Orkiestra gra dla dzieci i seniorów - zbiórka odbędzie się na rzecz oddziałów ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Sopocki Jarmark Świąteczny

W dniach 17-22 grudnia na Placu Przyjaciół Sopotu odbędzie się Sopocki Jarmark Świąteczny. W programie znalazło się mnóstwo atrakcji dla odwiedzających, m.in. świąteczna edycja pikniku JEDZ POWOLI, zabawa świąteczna, spotkanie ze św. Mikołajem, bezpłatne korzystanie z zabytkowej karuzeli oraz warsztaty dla dzieci.

Koncert Kolęd w Polanicy-Zdrój

W sobotę 30 grudnia w Teatrze Zdrojowym im. M. Ćwiklińskiej w Polanicy-Zdroju o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Kolęd. Bilety w cenie 20 zł można nabyć w sekretariacie Teatru oraz w kasie biletowej.