Pobyty zdrowotne
Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Dolnośląski Festiwal Podróżników 17 Południk

W dniach 24-26 marca w Kudowie-Zdroju odbędzie się wiosenna edycja Festiwalu 17 Południk. W programie atrakcje na wzór edycji letniej - spotkania z podróżnikami, relacje z wypraw, koncerty oraz projekcje filmów.

Szkolenie Instruktorskie Nordic Walking w Puławach

Gratka dla pasjonatów nordic walking! W sobotę 8 kwietnia w Puławach (około 22 kilometry od Nałęczowa) odbędzie się szkolenie, którego ukończenie uprawnia do otrzymania Certyfikatu Ukończenia Szkolenia Instruktorskiego Nordic Walking.

VII Rajd Zaślubin z Morzem

W dniach 15-18 marca na wybrzeżu odbędzie się szereg wydarzeń związanych z obchodami 72. rocznicy zaślubin Polski z Morzem - w tym czasie odbędzie się VII Rajd Zaślubin z Morzem, upamiętniającym szlak bojowy 1 Armii Wojska Polskiego oraz powrót Polski nad morze.

XIX Międzynarodowy Maraton Piłki Siatkowej w Łebie

W dniach 2-5 marca 2017 Łeba będzie gospodarzem XIX edycji Międzynarodowego Maratonu Piłki Siatkowej Młodzieży. Rozgrywki będą się odbywały w halach Szkoły Podstawowej w Łebie, ŁTO w Łebie oraz w Hali Miejskiej w Lęborku. Wszyscy sympatycy piłki siatkowej są zaproszeni do kibicowania!

Turniej Piłkarski Mineralni CUP 2017 w Krynicy-Zdrój

W sobotę 25 lutego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju zostanie rozegrany Turniej Piłkarski Mineralni CUP 2017 o Puchar Burmistrza Krynicy-Zdroju dr Dariusza Reśko.

Walentynki w Kołobrzegu

Dzień Świętego Walentego można spędzić na sportowo! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu przypomina o ofercie Lodowiska oraz Aquaparku. Warto wyjątkowo spędzić ten dzień odwiedzając te miejsca.

Walentynkowy koncert w Iwoniczu-Zdroju

Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju zaprasza na Walentykowy Koncert Trzech Tenorów "La donna è mobile". Występ odbędzie się w sobotę 11 lutego o godzinie 19.00.

Mini Rewia na lodzie w Inowrocławiu

W niedzielę 5 lutego na lodowisku "Lodolandia" w Inowrocławiu odbędzie się rewia na lodzie - bajkowa opowieść "Piraci w karnawale". Z programem wystąpi profesjonalna grupa łyżwiarska Walley Ice Story.

Otwarte Mistrzostwa Europy w Biathlonie w Dusznikach-Zdroju

W dniach 23-29 stycznia na Dusznickiej Arenie Biathlonowej zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Europy w Biathlonie. Ceremonia oficjalnego otwarcia odbędzie się we wtorek 24 stycznia na Rynku w Dusznikach-Zdroju.

Koncert pod tytułem "Komu Piosenkę" w Ciechocinku

Miejskie Centrum Kultury w Ciechocienku zaprasza na koncert pt. "Komu Piosenkę". Występ odbędzie się w środę 18 stycznia o godzinie 19.00 w sali widowiskowo-kinowej MCK. Wstęp bezpłatny.