Pobyty zdrowotne
Wczasy zdrowotne    Pakiety pobytowe    Wczasy odchudzające

Wczasy dla kobiet

Coraz większą część rynku wczasów zdrowotnych i rekreacyjnych stanowi oferta wczasów dla kobiet. Tego rodzaju specjalnie dedykowane pobyty mają specjalny program, przygotowany w oparciu o rozpoznanie potrzeb poszczególnych grup kobiet. Wśród bardzo szerokiej oferty pakietów dla kobiet są m.in. wczasy i pobyty spa dla mam czy kobiet w ciąży, pobyty wellness dla pań chcących zadbać o sylwetkę, aktywne wczasy odchudzające, pakiety spa dla kobiet dojrzałych, pobyty relaksacyjne dla przyjaciółek, pobyty z warsztatami rozwojowymi, ale także pobyty lecznicze, jak wczasy z rehabilitacją dla kobiet po mastektomii. Dzięki takiemu pobytowi w grupie pań w podobnej sytuacji i z podobnymi potrzebami, każda kobieta może poczuć się naprawdę komfortowo i zrelaksować się psychicznie dbając o swoje zdrowie i wygląd.

Pakiety spa dla kobiet

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów pobytów wypoczynkowo-rekreacyjnych dla kobiet są pobyty spa. Panie bardzo chętnie korzystają z propozycji tego typu wyjazdów, by w krótkim czasie porządnie wypocząć i zadbać o siebie. W ramach pobytów spa oferowane są zabiegi upiększające i regeneracyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Komponowane są odpowiednie pakiety np. dla kobiet dojrzałych, dla młodych mam, dla kobiet w ciąży. Wyjazd do spa to także świetna opcja weekendowego pobytu dla przyjaciółek, które chcą spędzić razem czas, korzystając jednocześnie z dobrodziejstw zabiegów upiększających i rewitalizujących.

Kompleksowe pobyty odchudzające dla kobiet

Tego rodzaju pobyty łączą w sobie trzy elementy: dietetyczne posiłki sprzyjające zdrowej utracie zbędnych kilogramów, zestaw ćwiczeń i treningów oraz zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Kompleksowe pobyty odchudzające, zwłaszcza nieco dłuższe (minimum dwutygodniowe), pozwalają nie tylko na zrzucenie wagi, ale także od razu zadbanie o jędrność i wygląd skóry oraz wyćwiczenie mięśni. Udział w takim pobycie to szansa na przejście prawdziwej metamorfozy, stąd też tak chętnie wybierany jest przez panie.

Pobyty rehabilitacyjne dla kobiet

Takie pobyty dedykowane są paniom po przebytych chorobach kobiecych. Ich program jest ściśle dostosowany do zapotrzebowań rekonwalescentek i stanowią bardzo dobrą formę skutecznej rehabilitacji. Uczestniczenie w takim pobycie pomaga wrócić do maksymalnej sprawności fizycznej i psychicznej. Obecność innych współuczestniczek, będących w podobnej kondycji fizycznej i psychicznej, tworzy warunki bardzo sprzyjające regeneracji na obu tych płaszczyznach. Takie pobyty oczywiście zawierają także specjalnie dobrane zabiegi lecznicze, jak np. masaże limfatyczne w przypadku pobytów dla kobiet po mastektomi.