Pobyty zdrowotne
Wczasy zdrowotne    Pakiety pobytowe    Wczasy odchudzające

Aktualności

Wiosenny wyjazd leczniczy

Nastanie wiosny to idealny czas, by wybrać się na niedługi pobyt leczniczy. Pogoda zaczyna być coraz mniej kapryśna, nie doskwiera nam już mroźny wiatr, a z drugiej strony nie narażamy się na uciążliwość letnich upałów.

Zabiegi lecznicze podczas pobytów zdrowotnych

Wyjeżdżając na pobyt leczniczy poddawani jesteśmy zabiegom, które mają na celu poprawę stanu naszego zdrowia. Należy jednak pamiętać, że niektóre zabiegi rehabilitacyjne mają szereg przeciwwskazań. Dlatego najczęściej są one ordynowane na miejscu przez lekarza specjalistę.

Nordic Walking – rekreacja dla każdego

Potocznie zwane chodzenie z kijkami, czyli Nordic Walking, to aktywność fizyczna, która niemalże nie ma przeciwwskazań. Wymaga niewielkiego wysiłku, nie obciąża stawów ani kręgosłupa, a ma dobroczynny wpływ na wszystkie partie mięśni.

 

Rehabilitacja po przebytej chorobie COVID-19

Osoby, które przechorowały COVID-19, bardzo często borykają się z wieloma dolegliwościami i w różnym tempie dochodzą do sprawności. W powrocie do zdrowia pomocna jest rehabilitacja dla ozdrowieńców po przebytym COVID-19.

Wyjazd zdrowotny po sezonie

Dłuższe wyjazdy, czy to lecznicze czy wypoczynkowe, planujemy zazwyczaj w okresie letnim. Warto jednak przez chwilę rozważyć wyjazd zdrowotny po sezonie, gdyż ma on równie wiele zalet.

Stand-up Comedy Augustów

Już w najbliższy wtorek, 29.09, w Augustowie w restauracji Albatros, wystąpi komik młodego pokolenia - Tomek Kołecki na wieczorze stand-up comedy. Występ dedykowany jest dla osób od 16 roku życia.

Bitwa zimowa na Mazurach

Już 9 lutego w Wilkasach pod Giżyckiem na Mazurach odbędzie się historyczne widowisko „Bitwa zimowa na Mazurach 2020”. W inscenizacji udział wezmą grupy rekonstrukcyjne zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Grupowa sesja oddechowa

Sesja oddechowa to niezwykle skuteczne narzędzie do uwalniania się od blokad, napięć, trudnych emocji. Będzie można je poznać i nauczyć się z niego korzystać już w najbliższy wtorek 21 stycznia w Good Life Academy w Warszawie.

Domowe SPA – warsztaty z tworzenia kosmetyków naturalnych w Gdańsku

Decydując się na wyjazd do SPA zawsze mamy nadzieję zatrzymać efekt dobroczynnych zabiegów jak najdłużej. Aby móc tego dokonać zapraszamy na warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków do Nadbałtyckiego Centrum Kultury w sobotę 21.12 o godzinie 10:30.

Wieczór z Horrorem z Wieliczce

W nadchodzący piątek w Wielickiej Mediatece o godzinie 19 odbędzie się spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim, który uraczy uczestników szczegółami z mrocznych i krwawych epizodów ze swojego życia