Pobyty zdrowotne
Wczasy zdrowotne    Pakiety pobytowe    Wczasy odchudzające

Aktualności

Nordic Walking – rekreacja dla każdego

Potocznie zwane chodzenie z kijkami, czyli Nordic Walking, to aktywność fizyczna, która niemalże nie ma przeciwwskazań. Wymaga niewielkiego wysiłku, nie obciąża stawów ani kręgosłupa, a ma dobroczynny wpływ na wszystkie partie mięśni.

 

Rehabilitacja po przebytej chorobie COVID-19

Osoby, które przechorowały COVID-19, bardzo często borykają się z wieloma dolegliwościami i w różnym tempie dochodzą do sprawności. W powrocie do zdrowia pomocna jest rehabilitacja dla ozdrowieńców po przebytym COVID-19.

Wyjazd zdrowotny po sezonie

Dłuższe wyjazdy, czy to lecznicze czy wypoczynkowe, planujemy zazwyczaj w okresie letnim. Warto jednak przez chwilę rozważyć wyjazd zdrowotny po sezonie, gdyż ma on równie wiele zalet.

Stand-up Comedy Augustów

Już w najbliższy wtorek, 29.09, w Augustowie w restauracji Albatros, wystąpi komik młodego pokolenia - Tomek Kołecki na wieczorze stand-up comedy. Występ dedykowany jest dla osób od 16 roku życia.

Bitwa zimowa na Mazurach

Już 9 lutego w Wilkasach pod Giżyckiem na Mazurach odbędzie się historyczne widowisko „Bitwa zimowa na Mazurach 2020”. W inscenizacji udział wezmą grupy rekonstrukcyjne zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Grupowa sesja oddechowa

Sesja oddechowa to niezwykle skuteczne narzędzie do uwalniania się od blokad, napięć, trudnych emocji. Będzie można je poznać i nauczyć się z niego korzystać już w najbliższy wtorek 21 stycznia w Good Life Academy w Warszawie.

Domowe SPA – warsztaty z tworzenia kosmetyków naturalnych w Gdańsku

Decydując się na wyjazd do SPA zawsze mamy nadzieję zatrzymać efekt dobroczynnych zabiegów jak najdłużej. Aby móc tego dokonać zapraszamy na warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków do Nadbałtyckiego Centrum Kultury w sobotę 21.12 o godzinie 10:30.

Wieczór z Horrorem z Wieliczce

W nadchodzący piątek w Wielickiej Mediatece o godzinie 19 odbędzie się spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim, który uraczy uczestników szczegółami z mrocznych i krwawych epizodów ze swojego życia

Nocy Bieg Jasia i Małgosi w Ciechocinku

Każdy, kto choć raz odwiedził Ciechocinek, zna z pewnością słynną fontannę „Jaś i Małgosia”. To właśnie ta fontanna stała się inspiracją nazwy nocnego biegu na dystansie 6 km w Ciechocinku, który odbędzie się 9 listopada od godzinie 19.

Duathlon & MTB Łeba

16 listopada w Łebie odbędzie się wielka gratka dla miłośników biegu i jazdy na rowerze – duathlon na Wydmach & Maraton MTB w Łebie. Impreza zdobyła już miano kultowej wśród jesiennych imprez sportowych na polskim wybrzeżu.