Pobyty zdrowotne
Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

15 Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych im. Stanisława Kądzieli

W sobotę 29 lipca odbędzie się rajd rowerowy dla osób niepełnosprawnych, na który zaprasza Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Ustka. Rajd odbędzie się na trasie Słupsk - Lubuczewo - Machowino - Machowinko, dla chętnych uczestników wcześniejszy wyjazd z Ustki.

Kino przed plażą w Sopocie

W każdy piątek lipca i sierpnia w Sopocie w Minitece przy ul. Obrońców Westerplatte 16 o godzinie 10.00 odbywa się "Kino przed plażą" - seanse filmowe dla najmłodszych i nie tylko. Na projekcje zaprasza Biblioteka Sopocka.

XX Regionalne Spotkania Zespołów Artystycznych OSP w Polanicy-Zdroju

W niedzielę 16 lipca w Polanicy-Zdroju odbędą się jubileuszowe, dwudzieste Regionalne Spotkania Zespołów Artystycznych Ochotniczych Straży Pożarnych. Występy artystyczne będą miały miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym.

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych w Międzywodziu

Każdego roku w okresie wakacyjnym na plaży w Międzywodziu odbywa się konkurs na najlepszą budowlę z piasku. Tegoroczne Plażowe Mistrzostwa Budowniczych odbędą się we wtorek 11 lipca.

Urodziny Miasta Łeby

W tym roku Miasto Łeba obchodzi 660-lecie! Imprezy związane z tym jubileuszem odbędą się w dniach 7-8 lipca. W programie moc atrakcji, warto zarezerwować sobie czas i wybrać się wtedy do Łeby.

Piknik Krynicki w Krynicy-Zdroju

W piątek 16 czerwca na deptaku w Krynicy-Zdroju odbędzie się Piknik Krynicki. W ramach imprezy będą promowane liczne atrakcje turystyczne miasta, aby jak najlepiej zapoznać odwiedzających Krynicę turystów z bardzo bogatą ofertą miejscowych atrakcji, a tym samym zachęcić gości do ponownych odwiedzin.

Ekobieg w Kołobrzegu

W ramach IV Międzynarodowego Forum Ekologicznego i Targów Eko Kołobrzeg odbędzie się także impreza sportowo rekreacyjna - I Bieg Ekologiczny "Ekobieg 2017". Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca, przygotowana trasa ma długość 5 kilometrów.

Piknik Rodzinny w Iwoniczu-Zdroju

W sobotę 3 czerwca na stadionie LKS Iwonka Iwonicz odbędzie się Piknik Rodzinny "Bezpieczne wakacje". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00. W programie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wieczór zwieńczy koncert disco polo, wystąpi zespół MARIOO.

V Koncert Charytatywny "Plenerowe Serca Granie" w Inowrocławiu

W sobotę 27 maja w muszli koncertowej w Parku Solankowym w Inowrocławiu odbędzie się koncert charytatywny na rzecz ciężko doświadczonych chorobą dzieci - Patryka i Jonatana. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00.

Koncert na organach Hammonda w Dusznikach-Zdroju

Miasto Duszniki-Zdrój zaprasza w piątek 19 maja do Teatru Zdrojowego im. Fryderyka Chopina na koncert zagrany na organach Hammonda. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 15.30, wstęp wolny.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.