Pobyty zdrowotne

Pobyty zdrowotne - więcej niż wypoczynek

Połączenie wypoczynku z kuracją zdrowotną cieszy się niesłabnącą popularnością. Jeszcze nie tak dawno turystyka zdrowotna kojarzona przede wszystkim z seniorami, zyskuje sobie coraz więcej zwolenników także w młodszych grupach - wśród ludzi aktywnych zawodowo w różnym wieku.

Pobyty zdrowotne oznaczają nie tylko wczasy z rehabilitacją, zabiegami leczniczymi i dietą leczniczą. To także pakiety SPA i relaksacyjne dla osób przepracowanych, przemęczonych i zmagających się z nadmiernym stresem, czy pobyty odchudzające i usprawniajace dla tych, których kondycja i stan zdrowia nie są doskonałe. Pobyty z zabiegami mają także działanie profilaktyczne i są polecane dla każdego.

W naszym serwisie znajdziesz różnorodne propozycje pakietów zdrowotnych i pobytów z odnową biologiczną, które pozwolą Ci zadbać o swoje zdrowie. Wybierz swój pobyt zdrowotny i podaruj sobie relaks i wypoczynek w połączeniu z kuracją zdrowotną.

Aktualności

Chór przyjechał – koncert w Ustroniu Morskim

22 września o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim zaśpiewa Chór Kameralny Collegium Musicum UW. Zaprezentowane zostaną piosenki jeremiego Przybory i Agnieszka Osieckiej. Wstęp na imprezę jest wolny.

Park Wodny Ciechocinek

11 sierpnia oddany do użytku podczas uroczystego otwarcia został wodny plac zabaw w Ciechocinku. Atrakcja przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci. Wstęp na teren parku wodnego jest bezpłatny, a atrakcja czynna jest codziennie od10 do 18.

Festiwal Kolorów w Giżycku

25 sierpnia na plaży w Giżycku o godzinie 18 rozpocznie się „HOLI FESTIVAL Święto Kolorów”. Podczas imprezy cieszyć będą nie tylko oryginalne, kolorowe proszki HOLI, ale także dobra muzyka, smaczne jedzenie z foodtrucków i konkursy z nagrodami!

Aria dla Krynicy – 52. Festiwal im. Jana Kiepury

W środę 15 sierpnia o godzinie 20 odbędzie się muzyczne wydarzenie – Aria dla Krynicy w ramach 52. Festiwalu im. Jana Kiepury. Na koncert zapraszamy do Pijalny Głównej w Krynicy-Zdroju. Będzie to wieczór pełen wspaniałej muzyki operowej z całego świata.