Pobyty zdrowotne
Wczasy zdrowotne    Pakiety pobytowe    Wczasy odchudzające

Pobyty zdrowotne - więcej niż wypoczynek

Połączenie wypoczynku z kuracją zdrowotną cieszy się niesłabnącą popularnością. Jeszcze nie tak dawno turystyka zdrowotna kojarzona przede wszystkim z seniorami, zyskuje sobie coraz więcej zwolenników także w młodszych grupach - wśród ludzi aktywnych zawodowo w różnym wieku.

Pobyty zdrowotne oznaczają nie tylko wczasy z rehabilitacją, zabiegami leczniczymi i dietą leczniczą. To także pakiety SPA i relaksacyjne dla osób przepracowanych, przemęczonych i zmagających się z nadmiernym stresem, czy pobyty odchudzające i usprawniajace dla tych, których kondycja i stan zdrowia nie są doskonałe. Pobyty z zabiegami mają także działanie profilaktyczne i są polecane dla każdego.

W naszym serwisie znajdziesz różnorodne propozycje pakietów zdrowotnych i pobytów z odnową biologiczną, które pozwolą Ci zadbać o swoje zdrowie. Wybierz swój pobyt zdrowotny i podaruj sobie relaks i wypoczynek w połączeniu z kuracją zdrowotną.

Aktualności

Festiwal podróżników w województwie kujawsko-pomorskimz

Od czwartku 22.11 do soboty 24.11 w Świeciu w Kujawsko-Pomorskiem odbędzie się druga już edycja festiwalu podróżników Piąty Ocean. W trakcie wydarzenia poznamy historie podróżników, blogerów, fotografów i odkrywców.

Grota solna – jak działa i dla kogo jest zalecana

Seanse w grotach solnych cieszą się rosnącą popularnością zarówno wśród kuracjuszy jak i osób prewencyjnie dbających o swoje zdrowie. W grocie solnej wykorzystywane są naturalne właściwości lecznicze soli oraz zawartych w niej składników mineralnych.

100 km na 100 Lat Niepodległości

Wszystkich entuzjastów rowerowych rajdów zapraszamy na stukilometrową trasę z okazji setnej rocznicy odzyskania Niepodległości w najbliższą sobotę, 10 listopada do Koszalina. Będzie to okazja nie tylko do uczczenia tak ważnej rocznicy, ale również do zdobycia krajoznawczej odznaki „Rowerem Dookoła Koszalina”.

Musical Wiedźmin na Kaszubach

Zapraszamy wszystkich fanów książek Sapkowskiego na muzyczne wydarzenie, podczas którego przedstawiona będzie historia Geralta z Rivi. Spektakl odbędzie się 31 października w Teatrze Muzycznym w Gdyni.