Pobyty zdrowotne
Wczasy zdrowotne    Pakiety pobytowe    Wczasy odchudzające

Pobyty zdrowotne - więcej niż wypoczynek

Połączenie wypoczynku z kuracją zdrowotną cieszy się niesłabnącą popularnością. Jeszcze nie tak dawno turystyka zdrowotna kojarzona przede wszystkim z seniorami, zyskuje sobie coraz więcej zwolenników także w młodszych grupach - wśród ludzi aktywnych zawodowo w różnym wieku.

Pobyty zdrowotne oznaczają nie tylko wczasy z rehabilitacją, zabiegami leczniczymi i dietą leczniczą. To także pakiety SPA i relaksacyjne dla osób przepracowanych, przemęczonych i zmagających się z nadmiernym stresem, czy pobyty odchudzające i usprawniajace dla tych, których kondycja i stan zdrowia nie są doskonałe. Pobyty z zabiegami mają także działanie profilaktyczne i są polecane dla każdego.

W naszym serwisie znajdziesz różnorodne propozycje pakietów zdrowotnych i pobytów z odnową biologiczną, które pozwolą Ci zadbać o swoje zdrowie. Wybierz swój pobyt zdrowotny i podaruj sobie relaks i wypoczynek w połączeniu z kuracją zdrowotną.

Aktualności

Wiosenny wyjazd leczniczy

Nastanie wiosny to idealny czas, by wybrać się na niedługi pobyt leczniczy. Pogoda zaczyna być coraz mniej kapryśna, nie doskwiera nam już mroźny wiatr, a z drugiej strony nie narażamy się na uciążliwość letnich upałów.

Zabiegi lecznicze podczas pobytów zdrowotnych

Wyjeżdżając na pobyt leczniczy poddawani jesteśmy zabiegom, które mają na celu poprawę stanu naszego zdrowia. Należy jednak pamiętać, że niektóre zabiegi rehabilitacyjne mają szereg przeciwwskazań. Dlatego najczęściej są one ordynowane na miejscu przez lekarza specjalistę.

Nordic Walking – rekreacja dla każdego

Potocznie zwane chodzenie z kijkami, czyli Nordic Walking, to aktywność fizyczna, która niemalże nie ma przeciwwskazań. Wymaga niewielkiego wysiłku, nie obciąża stawów ani kręgosłupa, a ma dobroczynny wpływ na wszystkie partie mięśni.

 

Rehabilitacja po przebytej chorobie COVID-19
Osoby, które przechorowały COVID-19, bardzo często borykają się z wieloma dolegliwościami i w różnym tempie dochodzą do sprawności. W powrocie do zdrowia pomocna jest rehabilitacja dla ozdrowieńców po przebytym COVID-19.