Pobyty zdrowotne
Wczasy zdrowotne    Pakiety pobytowe    Wczasy odchudzające

Pobyty z zabiegami Uzdrowisko Ustroń, Ustroń

Uzdrowisko Ustroń
43-450 Ustroń, ul. Sanatoryjna 1

http://www.uzdrowisko-ustron.pl

Tel.: +48 33 854 54 54

Zapytaj o pobyt

Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych

Zdrowie i dobre samopoczucie mogą dopisywać w każdym wieku. Warto o nie zadbać, zanim pojawią się pierwsze kłopoty zdrowotne. Codzienny wysiłek, praca zawodowa oraz stres nie pozostają bez wpływu na zdrowie. Pobyt w naszym uzdrowisku to pomoc w regeneracji organizmu oraz w odzyskaniu nadwyrężonego w wyniku chorób zdrowia. Nasze pakiety są odpowiedzią na tego typu potrzeby. Zabiegi rehabilitacyjne i regeneracyjne oraz pobyt w górach to recepta na kłopoty ze zdrowiem. W zależności od problemów czy przypadłości planujemy dla naszych gości i zapewniamy im wszystko, czego w danej chwili potrzebują.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy programy pobytowe dostosowane do różnorodnych potrzeb, począwszy od krótkich weekendowych pobytów, aż po bogatą ofertę specjalną. Dzięki temu, każdy może poczuć się u nas zupełnie wyjątkowo. 
Oferujemy następujące pakiety:
 • Kuracjusz - minimum 5 dni - od 180 zł/noc
 • Kuracjusz Plus - minimum 5 dni - od 215 zł/noc
 • Prestige Med - minimum 5 dni -  od 255 zł/noc
 • Prestige Spa - minimujm 4 dni - od 280 zł/noc
 • Pobyty Długoterminowe - ponad 30 dni - od 150 zł/noc
 

Uzdrowisko Ustroń to jeden z największych europejskich kompleksów uzdrowiskowych. Uzdrowisko Ustroń to nowoczesna firma, z wieloletnim doświadczeniem, o szerokich kompetencjach.

Co nas wyróżnia?

 • Tradycja - początki lecznictwa i rehabilitacji na tym terenie sięgają końca XVIII w., a pierwszy Dom Zdrojowy z kąpielami leczniczymi powstał 1804 roku.
 • Nowoczesność – jeden z największych zakładów przyrodoleczniczych w Polsce, luksusowe centrum zabiegowe Prestige Club Medical&SPA, komfortowa baza noclegowa, najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny.
 • Dostępność i profesjonalizm kadry - ponad 40 lekarzy różnych specjalności, 90 pielęgniarek oraz ponad 120 fizjoterapeutów; przygotowywany przez interdyscyplinarny zespół specjalistów plan zabiegów terapeutycznych dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta co gwarantuje najwyższą efektywność rehabilitacji.
 • Bogate doświadczenia - ponad 200 lat tradycji; do 6000 zabiegów rehabilitacyjnych wykonywanych dziennie w zakładzie przyrodoleczniczym.
 • Kompleksowość - szeroka gama usług: ponad 70 rodzajów zabiegów rehabilitacyjnych, 1500 miejsc noclegowych.
 • Naturalne surowce - własne złoża solanki oraz borowiny o właściwościach leczniczych potwierdzonych certyfikatami (surowce wykorzystywane w trakcie zabiegów).
 • Wygoda - to jedyny taki ośrodek w Polsce, gdzie pacjent ma dostęp do wszystkich oferowanych zabiegów w jednym miejscu.
 • Idealna lokalizacja – w południowej Polsce, gdzie unikalny górski klimat i malownicze położenie w paśmie górskim Beskidów sprzyjają wypoczynkowi i aktywności fizycznej.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy aż pięć obiektów noclegowych o zróżnicowanym standardzie:

 • Sanatorium i Szpital Uzdrowiskowy Równica
  Na Gości czekają komfortowo wyposażone, przytulne pokoje jedno- i dwuosobowe, apartamenty oraz jadalnia. Równica ma wszelkie udogodnienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych, w tym także poruszających się na wózkach inwalidzkich, ponadto budynek, dla zapewnienia komfortu o każdej porze roku, połączony jest przewiązką z Uzdrowiskowym Instytutem Zdrowia. Równica zapewnia bezpłatny dostęp do Wi-Fi (bezprzewodowego internetu) w Klubie Kuracjusza.
 • Sanatorium Uzdrowiskowe Kos
  Oferuje zakwaterowanie w przytulnych pokojach i apartamentach o zróżnicowanym standardzie. W budynku jest jadalnia. W pobliżu, ok. 200 m od Sanatorium Kos, znajduje się Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia.
 • Sanatorium Uzdrowiskowe Narcyz
  Sanatorium oferuje pokoje dwuosobowe, pokoje typu studio, wieloosobowe oraz apartamenty z węzłem sanitarnym, łącznością telefoniczną i telewizją satelitarną. Jadalnia na miejscu. Pomieszczenia w budynku są opisane alfabetem Braille’a. Sanatorium Narcyz zapewnia wszelkie udogodnienia architektoniczne dla niepełnosprawnych (z wyjątkiem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich). Na terenie obiektu działa także Ustrońskie Centrum Psychoterapii „Narcyz”.
 • Sanatorium Uzdrowiskowe Rosomak
  Sanatorium oferuje zakwaterowanie w przytulnych pokojach o zróżnicowanym standardzie. Na miejscu jest jadalnia. Sanatorium Uzdrowiskowe „Rosomak” posiada własną bazę zabiegową. W budynku ma także siedzibę Ustrońskie Centrum Rehabilitacji Onkologicznej i Limfologii Rosomak wraz z pierwszym Polsce stacjonarnym Oddziałem Leczenia Obrzęku Limfatycznego. Sanatoryjną bazę sportową tworzą m.in. kort tenisowy i odkryty basen rekreacyjny.
 • Hotel Wilga***
  Dla gości oferujemy tu 158 miejsc noclegowych w 64 starannie zaaranżowanych i komfortowo urządzonych pokojach z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Goście mają do dyspozycji przestronne lobby hotelowe wraz z barem, restaurację, Karczmę Zapiecek o charakterze regionalnym wraz z ogrodem, bibliotekę ze stanowiskiem komputerowym i TV LCD/DVD, bilard, miejsce zabaw dla dzieci, parking strzeżony oraz garaże.

Mapa

Oferta pobytów zdrowotnych - parametry:

 • Czas pobytu
  - inny
 • Ośrodki
  - Uzdrowisko Ustroń
 • Region
  - Góry
 • Rodzaj pobytu
  - Rehabilitacja ruchowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.